Kodėl reikia atsisakyti alkoholio?

Tinklaraščių padangėje radome dar vieną bendramintį, tad pasidalinsime informacija plačiau. Dėkojame docentas.wordpress.com tinklaraštininkui.

Visų pirma išsiaiškinkime, kas gi tai yra alkoholis. Alkoholis – spiritas (etanolis, etilo spiritas), kurio formulė C2H5OH – lakioji, narkotinė, psichotropinė medžiaga, su kuria dirbant reikia užsimauti gumines pirštines ir kaukę ant veido, priskiriama prie stipriai veikiančių narkotiku, sukeliančių pradžioje nervų sistemos sužadinimą, o vėliau jos paralyžių. Kitaip sakant – tai nuodai! Dėl to jis maskuojamas kaip įvairūs alkoholiniai gėrimai.

Visų alkoholinių gėrimų sudėtyje yra nuodai vadinami etilo spiritu:

degtinė = etilo spiritas + vanduo;

konjakas = etilo spiritas + vanduo + ąžuolo statinė(žievė) ir kt..

alus = etilo spiritas + vanduo + anglies dioksidas + salyklas, apyniai ir kt.;

vynas = etilo spiritas + vynuogių ar obuolių sultys + aromatizatoriai, dažikliai ir kt.;

šampanas, kokteiliai = etilo spiritas + vanduo + anglies dioksidas + aromatizatoriai, saldikliai, dažikliai.

Alkoholio nuodai pažeidžia jūsų (ir jūsų busimų vaikų (jei jie apskritai gims)) deoksiribonukleorūgšties (DNR) genetinio kodo struktūrą. Virš 90% vaikų invalidų (neįgaliųjų), vaikų daunų, arba protiškai atsilikusių vaikų, gimsta nuo tėvų vartojusių alkoholį.

Kaip ir bet koks kitas narkotikas, alkoholio nuodai pasižymi euforiniu poveikiu psichikai, trunkančiu valandą – dvi, vėliau ateina depresinė būsena, besikaitaliojanti su paniškos baimės arba agresijos priepuoliais. Sumažėja reakcija. Blaivus ir sveikas mąstymas tokioje būsenoje neįmanomas.

Alkoholio nuodai kainuoja nepigiai. O sistemingas jų vartojimas stipriai muša per kišenę. Alkoholikas nesustoja išgėręs vieną butelį, jis geria toliau, kol pasisotina. O krepšinis prie alučio? O gimtadieniai ir begalė kitų švenčių? Tai pinigai, kuriuos būtų galima panaudoti vaikų labui, sveikam maitinimuisi, sveikai gyvensenai ir sportui. Alkoholio atsisakymas – tai reali ekonomija.
Už alkonuodus mes mokame didžiulius pinigus, kurie nusėda „parazitų” kišenėse. Jie pelnosi iš mūsų nelaimės, nieko neduodami mainais, išskyrus, dažniausiai, dar didesnę nelaimę. Visuotinė alkoholio reklama neša jiems neregėtus pelnus. O tarp kitko nė viena iš didesnių alaus daryklų nėra nacionalinė, jos visos priklauso užsienio kapitalui.

Link kur mes krentame? Per pastaruosius keliolika metų mirtingumas išaugo dešimtis kartų, o alkoholio gamyba – šimtus. Mus nugirdo. Mes degraduojame ir išmirštame. Šitaip sunaikino šiaurės Amerikos indėnus ir užgrobė (okupavo) jų žemes. Apsidairykite. Mūsų jaunimas visiškai atitrauktas nuo valstybės ir prilipęs prie alaus butelio. Žodžiai „garbė”, „sąžinė”, „patriotiškumas” tapo keiksmažodžiais. Padaugėjo nusikaltimų alkoholio pagrindu (virš 90% baisiausių nusikaltimų padaroma apsvaigus nuo alkoholio). Susimąstyk, ar teisinga linkme tu eini? Kas bus su mūsų palikuoniais? Ar jie turės ateitį? Ar mes turime ateitį? Vienintelis problemos sprendimas – visiškas alkoholio vartojimo atsisakymas, bet kokiame jo pavidale.

Daugiau rasite – 10 priežasčių, dėl kurių reikia atsisakyti alkoholio

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s