Plokime katučių

Akcija “Išgerk darbe – pasirodyk visuomenei“ tęsiasi ir toliau. Tiesa, vienas žymus ir visų numylėtas veikėjas saikingo gėrimo tradicijų darbo metu laikosi jau seniai, taigi, turime gyvą įrodymą kaip kultūringas girtavimas visiškai niekam nekenkia, darbui netrukdo, yra sektinas ir net vaikams per televizorių rodytinas pavyzdys. Nors šiokį tokį skandalėlį ir sukėlė, tačiau išsilavinusioji visuomenė internetų komentarų karuose stojo ginti numylėtojo Šapro – nu gi visi girti būna, kas čia tokio, gi nepasimetė vyrukas, pravedė laidą, viskas buvo šaunu.

Taigi, ta proga, kažkas įrašė skandalingąją laidą, ir surinko visus Šapro perliukus, tad galime žiūrėti ir mokytis, pvz ir jaunesnę auditoriją pamokyti, kaip po kultūringo vakaro su draugais prie buteliukų, apsimesti jog nieko nebuvo, ir esame blaivut blaivutėliai. Kaip sako mūsų tinklaraščio komentatoriai (kurių komentarų mes labai netolerantiškai neviešiname) “Juk šiek tiek alkoholio dar niekam nepakenkė“.

O visuomenė žiūri ir juokdamiesi ploja katučių. Šiandien visiems net girtas vedėjas, sunkiai besiorientuojantis aplinkoj, ir pasimetęs ir taip žemo lygio laidos scenarijuje, vos apverčiantis liežuvį ir skaldantis visiškai nejuokingus sąmojus yra didelė ir juokinga pramoga. Arba mūsų humoro jausmas išprievartautas, arba orumas ir visuomenės savigarba prisigėrusi. Kitaip sunku suvokti kaip žmonės gali džiaugtis ir žiūrėt laidas, kuriose žiūrovų taip negerbiama, jog net vedėjus girtus išleidžia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s