“Eurosąjūzas“ nori uždrausti žolelių mediciną

ES kapitalistai ketina išleisti naują direktyvą, kuri uždraus prekybą natūralių žolelių produktais nuo balandžio 30 dienos. Internete paplito laiškai, su raginimais pasirašyti peticiją prieš šią ES direktyvą:

“Noriu atkreipti jūsų dėmesį į Europos sąjungos direktyvą dėl uždraudimo prekiauti vaistažolėmis ir kitais natūraliais papildais.

Girdėjome tai jau anksčiau, bet buvo sunku suvokti, kad tai gali virsti tiesa. Tačiau deja, kad ir kokie mes naivūs, tai jau priartėjo.

Direktyva 2004/24/EC, arba THMPD (Traditional Herbal Medicinal Products Directive) įsigalioja nuo balandžio 30 d. Pagal ją reikalaujama, kad visos vaistažolės, visi augalai, kurie naudojami gydymui turi praeiti labai ilgą ir brangią procedūrą, kokią praeina cheminiai vaistai. Tam kad įrodyti, kad kiaulpienė ar gyslotis yra jums naudingi reikės daugybės ekspertų, tyrimų ir bandymų, didelių pinigų sumų. Kol tai neatlikta, parduoti žolelę bus nelegalu.

Vyksta teisminis procesas prieš šią direktyvą, bet jiems reikia mūsų paramos, visų žmonių palaikymo.“
Peticiją galima rasti čia


Ne paslaptis, kad viena iš didžiausių turtų besikraunanti terpė šiais laikais yra farmacija. Jau ir taip vardan vergavimo farmacijos kapitalui esame užversti guminio maisto produktais, kai beveik nebeįmanoma įsigyti natūralaus maisto, be cheminių priemaišų, ir įvairiausių kenksmingų organizmuo nuodų. Beabejo, iš to turtus kraunasi ir maisto gamybos bendrovės, kurie primaišę į produktus visokio šlamšto gali iš vieno produkto padaryti dešimt tokių, kuriuose bus vos keli procentai natūralių pirminių išteklių. O galop toks visuomenės farširavimas šlamštu baigiasi tuo, jog visą savo pensiją atiduodame farmacininkams, gydydamiesi palaužtą sveikatą ir rydami cheminius vaistus, kurie “gydo“ vieną, žaloja kitą. Paprastas vartotojo gyvenimo modelis “dirbk, pirk, sirk, pirk, mirk“.
Visuomenei po truputį imant atsigręžti į natūralius gydymosi būdus, sveikesnę gyvenseną, kapitalistinės struktūros suskubo uždrausti tokį baisų nepklusimą globalinei vartotojų mašinai, ir suskubo uždrausti natūralios medicinos vartojimą.
O pas mus dar atradus gūdaus kaimo pėdsakų, neprasigėrusios aštuonesdešimtmetės bobutės paklausus, ar ji kadanors buvo ligoninėje, atsakys, jog niekada tokių dalykų jai neprireikė, nes visą gyvenimą valgė, ką užsiaugino, ir sunkių ligų nepažino.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s