Merkandėjos pranašystė

Didžiajame indų Epe „Mahabharata“, sukurtame maždaug prieš tris tūkstančius metų, yra užrašyta išminčiaus Merkandėjos pranašystė. Romualdo Grigo istoriosofinėje apybraižoje „Pralaimėjęs Kainas“ ji pateikiama kaip baisiausios pasaulyje ideologijos – komunizmo išpranašavimas. Tačiau, argi jūs čia nematote įžvalgų, tinkančių šių dienų žmogui, minkomam naujųjų “išlaisvintojų“?

Merkandėja, išminčius-atsiskyrėlis, karaliui Vaišampajanai pasakė:
„Aš tau papasakosiu apie tai, kas laukia pasaulio, kada stos juodosios dienos… Ateis laikas ir dcharma (universalusis pasaulėtvarkos įstatymas) tebus išsaugojęs tris ketvirtadalius savo jėgos. Ateis laikas dcharma sunyks iki pusės – kitą pusę sudarys savivalė. Tačiau ateis ir toks laikas, o tai bus jugos pabaiga, ir tada dcharmos beliks tik ketvirtadalis… O paskui – ir dar mažiau…
Su dcharmos sunykimu menkės žmonių sveikata, trumpės jų gyvenimas… Ilgainiui brachmanai ir kitos žmonių grupės dcharmą pripažins tik dėl akių – jie ims prekiauti visuotinės tvarkos įstatymu, tarsi kokia mėsa. Tie, kurie vadinami mokslininkais – nebeatskirs tiesos nuo netiesos.
Po pasaulį, pamiršusį dcharmą – aukščiausiąjį įstatymą, pasklis mlečichiai – bastūnų gaujos, viską sujaukdamos, naikindamos dukart gimusiuosius (indu epuose dukart gimusieji reiškia: pirmas žmogaus gimimas yra fizinis atsiradimas pasaulyje, o antrasis – kai jis suvokia nepriklausomai nuo žmogaus egistuojančią Visatos išmintį – absoliutą), praregėjusius tikrąja išmintimi…
Ir tada kairė ranka vogs iš dešinės rankos, ir taps taisykle atimti iš neturtingųjų, netgi iš daugiavaikių ir našlių… O žmonės godūs, pikti ir neprotingi, genami žemų aistrų įsivels į nesantaiką, sėjančią mirtį. Žmonės, pamiršę maldas, taps vagimis ir žmogžudžiais. Tėvas eis prieš sūnų, o sūnus – prieš tėvą, tėvažudystė bus ne tik nesuniekinama, bet ir iškeliama. Bus girtaujama neišsipagiriojant.
Tai ir bus jugos pabaiga.
Tuo laiku netgi mokytojai pagelbės tik už užstatą, o draugai ir giminaičiai sieks tik savos naudos. Visi žmonės savo prigimtimi taps įtariais vienas kitam ir žiauriais veiksmuose.
Išminčiais apsišaukę koneveiks tai, kas buvo vadinama Tiesa. Susitaikę su iškreiptais papročiais, su išsigimusia tvarka ir siekdami sau naudos, tvarkos sergėtojai taps nuolaidūs apgavikams.
Jugos pabaigoje drabužis taps nemielas kūnui, o valgis – skrandžiui. Merginų niekas nepirš, nes jos pačios ieškos jaunikių. Vyrų žmonos taps jų priešais.
Ateis valdovai-nemokšos, patys skelbdamiesi išmintingaisiais, bet visą dėmesį jie sutelks tarpusavio pjautynėms. Kalijugos pabaigoje suklestės karių kasta – jie jaus pasitenkinimą tik bausdami, jie pastoviai persekios kitaip galvojančius ir be jokios sielograužos jų kančioms, grobstys jų gerą.
Jugos pabaigoje medžiai, ištisi miškai bus naikinami be jokio reikalo, užtems saulės šviesa, ir augalai nebeduos normų vaisių.
O didysis Karaliau, sisijauks ne tik vėjai, bet ir žvaigždės savo keliuose ir baisiu reginiu išrodys dažni meteorų lietūs. Greta saulės suspindės kiti šeši šviesuliai ir jie visi kartu su triukšmu, svilins visą padangę.
Odidysis Karaliau, žiauriausiose kančiose praeis jugos pabaiga.
O paskui iš naujo vėl atgims pasaulis…
Pradėdamas nuo dukartgimusiųjų, praregėjusių tikrąja išmintimi. Likimas vėl taps palankus pasauliui. Ir Indira laiku siųs žemei lietų ir žmonių gyvenime vėl įsivyraus dora, skalsa ir gerovė.
Dukartgimusysis, kurio vardas Kalki Višnujašas, kartu su brachmanais išblaškys apgailėtinas mlečichių-bastūnų gaujas ir tada pasaulis pasitraukęs nuo visuotinos žūties, pradės naujos jugos pradžią…“

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s