Patriotinis koncertas už permainas

Straight edge Lietuva laukia nesulaukia, kada atsiras nacionalistinių sXe grupių ir bus galima rengti antialkoholinius idėjinius koncertus. Tačiau kol yra kaip yra, lieka išeitis pasilinksminti nuleidžiant garą patriotiniuose koncertuose, kuriuose kaip žinom, mėgstama išgert kaip reikiant. Nors sXe manymu, kol koncertai patriotams bus svarbesni ir jiems bus skiriama daugiau dėmesio negu kasdieniam pasipriešnimui prieš tautą, baltąją žmoniją bei pasaulį žudantį žydišką marą, į kurio sistemą įsukti esame visi, jokių pokyčių nesulauksime, tačiau kaip bebūtų, kartais atsiplaiduoti koncerte, kad galva nesprogtų, tikrai sveika. Žinoma, turint omeny jog įmanoma pasitūsint, linksmai praleisti laiką ir be alkoholio, nors dėl draugų, įkyriai brukančių bokalą, šis laisvalaikis ganėtinai apkarsta kiekvienam NS sXe filosofija besivadovaujančiam blaivininkui.

Kaip bebūtų, siūlome apsilankyti tautiškai revoliucinių idėjų patriotiniame koncerte ir išbandyti pasilinksminti klausant geros muzikos, neprisiliuobiant. Tada kitą rytą bus galima prisiminti ką prisižadėjai draugams, kokios grupės apie ką dainavo, o ir galvos neskaudės dėl žūstančių smegenų ląstelių.

4 responses

 1. M.

  Nacionalizmas gali apsieiti be socializmo (nacionalizme to jau automatiškai turi būti), bei „žydiškasis“ maras būtų nebaisus, jei turėtume imunitetą.

  Siūlau nesimarginalizuoti su „NS“ bei „žydiškuoju maru“, o visa kita yra liuks.

  2011/09/26 20:15

 2. Blaivūnas

  Kiek jūsų manymu susirinkų žmonių jeigu koncerte nebūtų leidžiama gert alaus ir nebūtų įleidžiami jau prisiragave?

  2011/10/05 11:39

  • Kito administratoriaus nuomonė – žinoma, kad susirinktų labai mažai. Ir tai tik parodo ant ko “stovi“ mūsų visų aukštinamas “patriotinis jaunimas“…

   2011/10/10 14:36

 3. Priklauso nuo organizatorių charizmos ir sugebėjimo padaryt koncertą įdomų ir patrauklų. Pradžiai – turbūt nedaug susirinktų. Viskam būna pradžia, ir kai yra kas stengiasi, būna augimas. Laukiam nesulaukiam ns sXe grupių Lietuvoj, ir bus galima kažką pradėti daryti. Ugdyti nealkoholinę kartą, parodyt, kad įmanoma pasilinksminti ir be svaiginimosi.

  2011/10/06 12:11

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s