Apie sXe

Kas yra sXe ir kur jūs patekote?

Jūs patekote į Lietuvos nacionalistų, kurie suvokia alkoholio daromą žalą mūsų tautai ir patriotiniam judėjimui, informacinės sklaidos svetainę. Akivaizdus faktas – mūsų tauta miršta. Hedonizmo liūne skendintis jaunimas nebeteikia jokių vilčių, vyresnioji karta nusivylusi tuo, kuo tapo jų Tėvynė – skendi alkoholizmo liūne. Lietuvos ramstis – kaimas, ilgus šimtmečius gelbėjęs Lietuvą, šiandien tapo visiškos degeneracijos ir alkoholizmo sinonimu. Lietuvių tauta seniai išgeria tiek, kad genų pokyčiai jau darosi nebepataisomi. Mes mirštame.

Nacionalistai, pretenduojantys ginti tautiškumo vertybes, užsimerkia prieš faktą, kad alkoholizmas mūsų tautai kenkia šimtą kartų labiau už homikų paradą, žaliojo tilto statulas ar panašius dalykus. Atsimerkus ir apsidairius, supratus kas kraunasi auksą už mūsų tautos tragedijas – išardytas šeimas, žmogžudystes, avarijas, ligas ir daugybę kitų nelaimių – tu negali toleruoti šitos velniavos. Jokios tolerancijos tam, kas kenkia tautai!

Jeigu tu esi užklydęs prašalaitis, ir manai mums įkrėsiąs proto, prašom negaišti. Sėkmės gyvenant iliuzijų pasaulyje – „kovojant už Lietuvą“. Niekas nesiruošia jūsų perkalbinėti ar ginčytis. Ši svetainė skirta ne tam. Keliauk sau sveikas, įsijunk „Diktatūros“ gabalą „Mes akmenys“, atsidaryk skardinę alaus „Wolfas Engelman“, pablevyzgok kokiame forume ir nusiramink – tavo tauta klesti, o tu – tautos gynėjas!

Visiem kitiem, kuriuos sudomino šioje svetainėje renkama informacija, kviečiame išvalyti savo protą ir kūną. Atverti akis ir suvokti, kur link tempiama mūsų tauta. Prisidėk prie aktyvių Lietuvos nacionalistų, o blaivi idėja padės tau atrasti tikrąsias vertybes, šame galutiniame mūsų tautos išbandyme. Nešvaistyk savo laiko šiame gyvenime, nenuodyk savo kūno, neleisk kad tingumas tave užvaldytų. Patriote, neapsigauk – atėjimas į koncertą tai ne kova. Mūsų tautą aplipo kraujasiurbiai – tiek savi tiek atėjūnai, o kuo užsiimi tu?

Šiandieninis patriotinis judėjimas, deja “stovi ant pasilinksminimų”. Tai niekur nevedantis, neprogresuojantis ir pergalės nežadantis savęs apgaudinėjimas. Kol į koncertą susirinks tūkstantis žmonių, o į mitingą, organizacijas ar nuveikti kokio kito reikalingo tautai darbo – dešimt patriotų (neapgaudinėk savęs, būtent tokia situacija dabar yra), kol nepradėsime kurti šeimų, tol mes sėdėsim baruose ir stebėsim, kaip žūsta mūsų tauta ir šalis. Kol judėjimas nebus pastatytas ant tvirtos ideologijos, nepalaužiamo tikėjimo ir aukštų idealų siekimo, tol belieka konstatuoti – mūsų vaikus augins pedikai. Mes pralaimėsim.

Užteks linksmintis – vyksta karas.
Švęsim, kai nugalėsim.

Straight edge – iš hardcore subkultūros kilęs gyvenimo būdas, kurio šalininkai susilaiko nuo alkoholinių gėrimų, rūkymo ir narkotikų vartojimo. Šiuo metu šios idėjos ima plisti ir patriotiniame fronte. Myli savo tautą? Vertini savo genofondą? Tai kokio velnio kasdien jį žudai ir naikni? Kodėl švaistai savo laiką baruose, užuot prisidėjęs prie kovos už tautų pasaulį, doros skatinimo? Kodėl griauni savo sveikatą, genofondą ir tautą, užuot jėgas ir laiką, iššvaistytą gritaujant, panaudojęs gražesnio pasaulio kūrybai? Kodėl tu savo pinigus sumoki tiems, krie augina savo pilvus ir kišenes iš to, kad tavo tauta degraduoja?

Suvokę šito reikalo esmę, naujos kartos nacionalstai, aukština nebe koncertus, “alų ir muštynes”, o aktyvumą, veiklą, pasipriešinimą, kūrybą, patriotinę revoliuciją. Viskam šitam alkoholis užkerta kelią, tai sistemos mums nuolat brukamas narkotikas, atimantis bet kokią galimybę kurti, priešintis, kritikuoti esamą situaciją, tobulėti ir kurti savo vaikams gražesnę ateitį. Alkoholinė “kabakų” kultūra palieka nacionalizmą “gatvės šlifavimo” lygyje, kuris su tautiškomis vertybėmis turi mažai bendro. Viskas pasidaro nebesvarbu, svarbu – malonumai.

Į patriotų judėjimą atėjusios “Straight edge” idėjos pakėlė viską į aukštesnį lygmenį (kalbama apie užsienio situaciją). Vartotojiškumas, hedonistiškas pasileidimas naikina dvasinę kultūrą, kosmopolitizmas griauna tautiškas vertybes, aršus islamizmas sparčiai plinta Europoje, valstybių tautinę sudėtį smarkiai keičia musulmonai, šeimose susilaukiantys mažiausiai septynių vaikų, visa tai netrukus pasieks ir mūsų kraštą. O patriotai, bekopdami į trečią-ketvirtą dešimtį savo amželio vis tebesėdi baruose ir nekuria šeimų, iškeisdami jas į alų. Globalistai jau beveik pavergė pasaulį, sunaikino Europą. O kas jiems pasipriešins ? Kabakų dainorėliai? Nejuokinkit…

Apžvelgiant sXe istoriją, galima paminėti, kad terminą sukūrė devintojo dešimtmečio hardcore grupė Minor Threat dainoje „Straight Edge“. Žinomiausias simbolis yra X (sXe = Straight edge), kurio istorija susijusi su tuo, kad nepilnamečiams, atėjusiems į muzikos koncertą, ant rankos būdavo nupiešiamas riebus X. Taip barmenai žinodavo, kad jam negalima parduoti svaigalų. Taigi ant rankos nupieštas X simbolis tapo judėjimo vėliava.

Patriote, nusiimk rožinius akinius, matyk visą blogį, naikinantį tavo tautą. Neskirstyk jo – pasipriešink jam.


20 responses

 1. Sveiki, bendraminčiai!

  Labai džiaugiuosi, kad mūsų vis daugėja, kad vis labiau plinta tiesa, ir vis daugiau žmonių pagaliau pradeda skirti Tiesą nuo melo.

  Didžiulės jums sėkmės, entuziazmo, atsparumo suklaidintų žmonių kritikai.

  Kartu mes jėga!

  Ruvi, BlaiviTauta.lt

  2011/02/14 10:26

 2. Laisvas Lietuvis

  Sėkmės šviečiant žmones, tvarkant valstybę!
  Mes nugalėsim!

  2011/05/03 23:41

 3. Darius

  Didelė pagarba už šitą puslapį! Ačiū!

  2011/05/22 19:41

 4. Aurimas

  Sveiki tautieciai! Dziugu matyti toki judejima! Pats esu tautiskuma skatinantis jaunuolis, na 20ties metu, ir jau beveik metai nenaudoju jokiu svaigalu, gyvenu Londone, gryztu uz menesio i Lietuva gyventi, gyvensiu kaime, auginsiu savo sveika maista, kursiu muzika ir padesiu aplinkiniams susivokti kas vyksta pasaulyje ir ko mes turetume imtis. Aciu labai uz demesi, Uz musu lietuviska Lietuva!

  2011/05/26 16:55

 5. kRISTE

  viešinkit ir plėtokit savo idėjas. Linkiu, kad kuo daugiau Lietuvos jaunimo sužinotų apie jus

  2011/05/26 16:57

 6. Cassius

  Džiugu, kad yra toks judėjimas, sveikinu. Bet vis dėlto tokie tinklapio ‘prieskoniai’ kaip ginklai, kaukės gali atstumti didelę dalį jaunimo. Ryžtą, užsidegimą ir t.t. galima pristatyti ir priimtinesniais simboliais. Neapykanta naikina ne tik priešus, bet ir jos savininką.

  2011/05/27 13:05

 7. Arvydas

  Sveiki, gal butu prasminga pas jus svetainej patalpinti filma apie Vyskupą Valančių “knygnešys“ http://www.youtube.com/watch?v=G8byTZ60pjQ arba nuoroda į kurejus http://www.filmasknygnesys.lt/
  PAgarbiai Arvydas

  2011/10/24 08:24

 8. arnas

  mitingai nelabai pades reikia perimt Lietuva…

  2011/11/25 19:45

 9. ggg

  sekmes jums 😀

  2011/12/30 23:18

 10. Renesansas

  Sveiki, noreciau prisijungti prie jusu. Sportuoju stangineje, esu lietuvisko nacionalsocializmo paziuriu, mokausi ir dirbu. Ar rengiate koncertus? Kur galima butu sutikti tokiu zmoniu kaip jus?

  2012/01/09 23:57

 11. SxE Is The Best! Sekmes jum tikrai po kazkurio laiko ikresim proto tiem tautos siukslem.

  2012/03/01 00:40

 12. Gintautas

  Sveiki.
  Labai apsidziaugiau surades Straight Edge Lietuva puslapi. Bet jau pirmas prisistatymo sakinys priverte per zingsni atsitraukti. Teisingai sakot, kad judejimas kilo is hardcoro, o tiksliau, is legendines hardcore punk stiliaus grupes Minor Threat dainos Straight Edge. Be visu kitu savo ideju grupe pasisake ir pries rasizma. Butent panasiu ideju vedamas ir pats susidomejau blaivesniu ir sveikesniu gyvenimo budu, bet visai nenoriu pasiduoti ir propoguti nacionalistiniu ideju.
  Kausimas: ar sugebetumet priimti i savo gretas zmogu, kurio pasauleziura su jusu sutampa tik blaivybes klausimu? Ar siulytumet butu Straight Edge’u paciam sau?
  Is anksto dekoju uz atsakyma.
  Sekmes!

  2012/03/02 00:59

  • Sveikas, smagu girdėti, kad domiesi sveiku ir blaiviu gyvenimo būdu. Dėl šio tinklaraščio – vis dėlto mes atstovaujame nacionalistinį sXe judėjimą Lietuvoje, todėl blaivių pankų atstovams čia daug kas turėtų nepatikti. Todėl nacionaizmo nekenčiantiems žmonėms turbūt nebūtų labai pakeliui su mumis. Mes blaivybės klausimo neatsiejame nuo nacionalizmo, todėl sunku būtų suprasti vieniems kitus.
   Kas be ko, padiskutuoti temomis, kuriomis mūsų pasaulėžiūros kertasi, visada galima, juolab, kad kaip dažniausiai būna, nacionalizmo klausimo suvokimas tarp mūsų ir Tavęs, Gintautai, turbūt smarkiai skiriasi.

   2012/04/01 10:55

 13. Denisas

  Sveiki, esu jau seniai sxe judejimo narys ir neseniai atradau si bloga. Mano nuomone yra tokia: sxe nera nacionalistinis judejimas. Ir veikla kuria jus uzsiiminejate “sxelietuva“ nera tas sxe judejimas, kuris yra pripazintas visame pasaulyje, tai galima butu pavadinti kaip “blaivu nacionalizma“ ar panasiai, bet nereik cia painioti sxe. sxe filosofija yra visai kitokia, nesusijusi su nacionalizmu. Zinau tai, nes esu keliaves po pasauli, susirasinejes su uzsienio sxe dalyviais. Pasigilinkit labiau i sxe “sxelietuva“ ir suprasit, kad stipriai apsirikote. O siaip blogas yra neblogas, tiktai perdaug ginklu ir prievartos.

  2012/04/25 16:46

  • Nuo to, kad pasakei, jog tik su anarchistiniais sxe bendravai, neuždarysim gi tinklaraščio, tai kas iš to. Niekas ir neneigia, kad iš ten kilo pats sxe judėjimas, bet gi nieko nepakeisi dabar kad atsirado vėliau ir ns sxe atšaka.

   2012/08/10 19:16

 14. Ričardas

  Džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių kurie nesieja savo gyvenimo su alkoholiu, mielai prisijungčiau prie jūsų, tačiau esu truputį liberalesnių požiūrių kitų tautų ir kultūrų požiūriu. Nesakau, kad viskam kas vyksta politinėje arenoje reikia visiškai pasiduoti, tačiau agresyvūs veiksmai ir simbolika simpatijų jūsų organizacijai nepridės nei čia vietoje nei platesniu mąstu… Sunku pasakyti ar tas sXe ir nacionalizmo miksas pasiteisins kai kokie 70 proc rinkėjų, o gal net ir daugiau yra labai prijaučiantys barų kultūrai… Jeigu manote, kad naciams sXe pridės žavesio tai tikrai ne… Na, bet čia tik mano nuomonė, nieko nenoriu įžeisti, gal aš ką nors ne taip supratau… Sėkmės. Manau dar ne kartą mums teks pabendrauti.

  2012/05/27 20:26

  • Tai kad mes ne politinė partija, balsų rinkimuose nerinksim. 🙂

   2012/08/10 19:17

 15. Ričardas

  Dar vianas pastebėjimas (galite nepublikuoti), Blogai, jeigu prieš patekdamas komentaras dar turi sulaukti administratoriaus patvirtinimo… tai reiškia, jog vengiate kritikuojančių komentarų jūsų atžvilgiu… kurių turbūt apstu bet jūs jų tiesiog nepublikuojate…

  2012/05/27 20:30

  • Na, visokie komentarai kaip “gaidy, ką čia aiškini, užsičiaupkit jūs suknisti naciai“ ir t.t.. nepasakytume kad yra orumą žlugdanti kritika, kurios labai bijom, tiesiog nematom reikalo tuo šiukšlint.

   2012/08/10 19:31

 16. Edas

  Geras darbas, palaikau.)

  2013/04/13 21:09

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s